Image 2026 05 18 3:20:32 пп

16 травня в офісі Енергоатома відбувся фінальний етап всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань», започаткованої АТ «НАЕК «Енергоатом», ГО «Українське ядерне товариство» та профспілкою організацією Енергоатома.

Захід викликав неабиякий інтерес у школярів. Усього в олімпіаді взяли участь 1700 учнів, а в боротьбі за призові місця зійшлися найкращі: 15 фіналістів серед 7–8 класів та 15 учнів серед 9–11 класів.

Учасників всеукраїнської олімпіади нагородив керівник НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк:

«Сьогодні Енергоатом не просто забезпечує світло в оселях українців – ми вже зараз закладаємо фундамент для майбутнього розвитку вітчизняної атомної генерації. Олімпіада «Реактор Знань» довела, що в Україні росте неймовірно талановите та амбітне покоління. Інтелект, який продемонстрували фіналісти, – це наш головний ресурс. Ми пишаємося кожним учасником і з радістю чекаємо випускників у нашій великій команді».

Олімпіада стала не лише інтелектуальним змаганням, а й майданчиком для формування нового покоління українських інженерів, науковців та атомників.

«Хочу подякувати 

пані Наталії Дмитренко за таку якісну підготовку. Бажаю Іллі не зупинятися на досягнутому, впевнено розвивати свій науковий потенціал та підкорювати нові вершини. Ми щиро пишаємося нашою розумною молоддю, яка вже сьогодні творить інтелектуальне майбутнє України», – прокоментувала в.о. директора ІЛІТу Наталія Тіт.

Нагадаємо, Ірпінський ліцей інноваційних технологій є лідером серед шкіл Ірпінської громади на конкурсі Малої академії наук. Третій рік поспіль ІЛІТ займає перше місце серед закладів освіти Ірпінської громади за рівнем підготовки до олімпіад. Ліцей входить до топ-5% шкіл України та до ТОП-20 найкращих шкіл Київської області.

Image 2026 05 18 3:20:10 пп