У Києві завершився Фінал чотирьох чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2009 року народження. Новим чемпіоном у своїй віковій категорії стала столична СДЮСШОР з баскетболу, у складі якої виступає учень ІЛІТу Майданюк Тимофій.

Команда під керівництвом тренера Ігоря Харченка продемонструвала високий рівень гри та здобула вирішальну перемогу над командою Харківської області з рахунком 78:67, що й принесло команді золоту нагороду чемпіонату України.

Срібними призерами стали баскетболісти СДЮСШОР-5-ДФКС із Дніпра, а бронзу виборола Збірна Харківської області.
«Пишаємось досягненнями Тимофія та щиро вітаємо його з вагомою спортивною перемогою! Бажаємо нових успіхів, яскравих матчів і подальших звершень як у спорті, так і в навчанні», – відзначила в.о. директора ІЛІТу Наталія Тіт.





