
Конференція об’єднала науковців, викладачів, докторів і кандидатів наук, які досліджують історію еліт, соціальних ієрархій та формування суспільних ідентичностей. Особливо приємно, що серед учасників такого високого рівня гідно представила себе й учениця нашого ліцею.

Моніка презентувала дослідження на тему: «Вплив моди на соціальні відносини (на прикладі аналізу жіночого вбрання еліти на українських землях XVIII ст.)». Її виступ став прикладом того, що якісна наукова робота можлива вже на шкільному рівні – за умови наполегливості, глибокого зацікавлення темою та серйозної підготовки.

Особливим досягненням є те, що Моніка була єдиною школяркою-десятикласницею серед дорослих дослідників. Після виступу учасники конференції відзначили високий рівень її підготовки та навіть запропонували в майбутньому розглядати вступ до Кам’янець-Подільського національного університету.
Пишаємось нашими учнями, які вже сьогодні впевнено заявляють про себе в науковому середовищі України та демонструють, що сучасна молодь здатна формувати інтелектуальне майбутнє держави.





