Восьмикласниця Ірпінського ліцею інноваційних технологій Домініка Ширшова здобула «срібло» на ІІІ (Всеукраїнському) етапі учнівської олімпіади з географії.
Наставниця учениці — вчителька географії Світлана Громило.
Раніше Домініка посідала перші місця на рівні Бучанського району та Київської області.
«Це досягнення є свідченням високого рівня підготовки наших учнів та професіоналізму педагогічного колективу. Вітаю ученицю та вчительку з цим знаковим результатом», — зазначила в.о. директора ІЛІТу Наталія Тіт.
Джерело: ITV




