Продемонструвавши високий рівень стратегічного мислення перше місце здобув учень 9-А класу Олексій Щербина. Срібним призером став Микола Півень з 11-А класу, а третє місце посів Олесь Лісовський, учень 9-М класу.
Шахи недарма називають грою інтелекту. Кожна партія вимагає від гравця концентрації, вміння аналізувати ситуацію та прораховувати свої дії на кілька кроків уперед. Саме ці якості продемонстрували наші ліцеїсти під час турніру.
«Такі досягнення є свідченням наполегливості, дисципліни та прагнення до розвитку. Шахи формують стратегічне мислення, яке допомагає досягати успіхів не лише у спорті, а й у навчанні та майбутній професійній діяльності. Щиро вітаю переможця та призерів турніру й бажаю нових успіхів, яскравих партій та гучних перемог», – відзначила в.о. директора ІЛІТу Наталія Тіт.





