В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій знову незвичний урок. Цього разу до учнів завітав лідер рок-гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин. Під час зустрічі говорили не лише про музику, а й про авторські права, роялті та культуру споживання українського контенту.
Як пройшла зустріч і чим вона запамʼяталася ліцеїстам — у сюжеті ITV.
Джерело: ITV




