Учні 8 класів Ірпінського ліцею інноваційних технологій відвідали музей-атракціон «Всередині людини». На незвичайному уроці біології ліцеїсти розглянули будову тіла людини не лише теоретично, а й наочно.
![Image 2](https://ilit.top/wp-content/uploads/2024/01/image-2.png)
Учні 8 класів Ірпінського ліцею інноваційних технологій відвідали музей-атракціон «Всередині людини». На незвичайному уроці біології ліцеїсти розглянули будову тіла людини не лише теоретично, а й наочно.